Recenzia: Penzión Michal v dedinke Ždiar v Tatrách

Penzión Michal sa nachádza v dedinke Ždiar, ktorá je známa tým, že ide o skvelé východiskové miesto na viaceré túry v Tatrách. 

Dedinka Ždiar

Mne sa na tejto dedinke v Tatrách páčili hlavne drevenice, ktoré sú na každom kroku. Aj keď mňa veľmi baví ruch veľkomesta, tak niekedy nezaškodí vypnúť práve na miestach ako je táto dedinka. Súhlasíš?

Penzión Michal v Ždiari

Penzión Michal je penziónom rodinného typu a nachádza sa blízko všetkých zaujímavých miest v Belianskych Tatrách. Prístup majiteľa tohto penziónu bol super, pretože mi ochotne poradil, čo všetko by som si mal v tejto dedinke pri mojom štúrovaní pozrieť. A tak som vedel, ktoré miesta nemôžem vynechať.

Penzión Michal v Ždiari

Moja izba

V izbe som našiel všetko to, čo som potreboval k tomu, aby som sa tam cítil dobre a mohol si po celodennom štúrovaní oddýchnuť.

  • LCD televízor 
  • WIFI internet – len mi internet občas vypadával, čo nie je najlepšie pre mňa ako blogera a najväčšieho zavisláka 😀
  • vlastné WC s kúpeľnou
penzon michal v ždiari
Hádaj, ktorú posteľ som si vybral. 😀

Mne sa na tomto penzióne, okrem iného, páčilo aj to, že všade sú tam nejaké pekné obrazy, jeden som mal dokonca aj v izbe, kde som bol ubytovaný.

Penzión Michal v Ždiari

Keď budeš v Ždiari, tak ti ručím za to, že budeš odchádzať tak s miliónom fotiek Tatier. Teda u mňa to tak bolo. 😀 A aj výhľady na Tatry z izby neboli vôbec zlé.

Penzión Michal v Ždiari
Môže byť, hm? 🙂

Len som bol trošku prekvapený, že sa tam nedá platiť kartou. Pretože ja nezvyknem nosiť so sebou hotovosť. Tak na to si dávaj radšej bacha. 🙂

Viac infošiek o tomto penzióne a čo všetko ešte ponúka si môžeš pozrieť tu.


Tip: Pozri si aj môj článok:

Dedinka Ždiar: 11 zaujímavostí, ktoré som zistil pri mojom štúrovaní


Ak sa ti článok páčil, môžeš mi kúpiť kávu a zvýšiš tak moje pracovné nasadenie 🙂

[wpedon id=“3654″]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.