Recenzia: Olla apartmány vo Svidníku ma potešili, no „susedia“ veľmi nie

Olla apartmány vo Svidníku sú moderným ubytovaním neďaleko centra mesta. Pozri sa na to, ako to tam vyzerá a čo všetko sa tam nachádza.

Olla apartmány

Musím sa priznať, že keď som mal ísť štúrovať do Svidníka, tak som mal celkom problém poriešiť si ubytko. Aj keď mi to chvíľu trvalo, nakoniec som objavil tieto apartmány neďaleko centra mesta.

View this post on Instagram

Pozdravujem zo štúrovania.😉👣🙋🏽‍♂️ Tentokrát som v spolupráci s @northeast_slovakia v rámci ich kampane ,,Kraj kultúrnych pamiatok,, vo Svidníku a jeho okolí.👣 Tak sa teším, čo všetko stihnem vidieť a ukázať aj vám. Ak teda nebude pršať.🙈😅 Pre viac z môjho štúrovania nezabudni mrknúť na moje storíčka.😉 👣 👣 #krajkulturnychpamiatok #KKP #severovychod #northeast_slovakia #blog #cestovatelskyblog #niejeturabezstura #sturovanie #slovakblogger #travelblogger #dnescestujem #travel #slovensko #slovakia #visitslovakia #turista #cestovanie #cestovatel #turistika #milujemcestovanie #pamiatky #cestujem #svk #takeslovenske #praveslovenske #goodideaslovakia #slovakiaday #cestujemeposlovensku #svidnik #skanzen

A post shared by Radoslav Hoppej (@nie_je_tura_bez_stura) on

Máš na výber

Olla apartmány

Vybrať si môžeš z viacerých typov izieb:

 • Apartmán BASIC
 • Apartmán LUX
 • Hotelová izba LUX

Môj apartmán

Ja som bol ubytovaný v tomto apartmáne a musím sa priznať, že mi takáto forma ubytka vyhovuje viac ako hotelová izba. Necítil som sa tam až tak stiesnene a mal som tam všetko, čo som potreboval a ešte aj viac:

 • chladničku
 • telku
 • kanvicu
 • postele
 • gauč
 • vlastné vécko a kúpelňu
 • wifi
Olla apartmány
Čo myslíš, ktorú posteľ som si vybral? 😀

Olla apartmány

Olla apartmány


TIP: V prípade, že máš auto, tak vieš v poho zaparkovať pri ubytku, s tým, že dostaneš od nich kartu, aby si mohol bezplatne chodiť cez neďalekú rampu.


Ako je to s jedlom? 

Raňajky tam fungujú formou cateringu, ten som však nevyužil a normálne som si nakupoval. V blízkosti sa nachádza Obchodný dom či taký Lidl, kde si bez problémov vieš nakúpiť.

Ubytovanie a môj apartmán vyzerali naozaj parádne a moderne. Jediné, čo mi vadilo boli moji hluční „susedia“, ktorým asi nič nehovorí nočný pokoj. 😀

Do komentu mi môžeš napísať na ktorom mieste na Slovensku ťa ubytko milo prekvapilo. Budem rád za každý tip. 🙂

Ak sa ti článok páčil, môžeš mi kúpiť kávu a zvýšiš tak moje pracovné nasadenie. 🙂

[wpedon id=“3654″]

Komentáre

 1. Post
  Author
  Nie je túra bez Štúra

  Super, dikičko za tip. 🙂 Ked som bol štúrovať v Kežmarku, tak ja som bol zas ubytovaný v Hoteli Hviezdoslav, a ten bol tiež super. Tak vidím, že v Kežmarku je viacero pekných hotelov a ubytovaní, čo je super. 🙂

 2. Janka

  Ja som nedavno natrafila na krasny penzion Berg v Kezmarku, ktory mi bol odporuceny. Je situovany hned oproti hradu. Izby krasne, ranajky boli vyborne. Cely priestor sa nam velmi páčil, obsluha mila a urcite som tam nebola naposledy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.