SPLNIL SA MI SEN, MÁM VLASTNÚ KNIHU

Vďaka môjmu blogu “Nie je túra bez Štúra” som precestoval a objavil množstvo zákutí našej krásnej krajiny. S hrdosťou sa už niekoľko rokov označujem za „turistu vo vlastnej krajine“ a predstavujem ti aj moju knihu.

KNIHA: SLOVENSKÉ HRADY, AKO ICH NEPOZNÁTE

Vďaka môjmu blogu “Nie je túra bez Štúra” som precestoval a objavil množstvo zákutí našej krásnej krajiny. S hrdosťou sa už niekoľko rokov označujem za „turistu vo vlastnej krajine“, no aj napriek tomu, že som navštívil už stovky miest, ešte stále mám pred sebou veľa neobjavených pokladov Slovenska. Keď ma oslovili z redakcie magazínu Čarovné Slovensko, aby som bol aj ja súčasťou tejto knihy, cítil som zvláštnu zmes pocitov. Bolo to prekvapenie, ale zároveň som cítil hlbokú vďačnosť. Po mesiacoch písania a tvrdej práce je kniha hotová a ja sa z toho neskutočne teším!

Kniha - Slovenské hrady, ako ich nepoznáte

Kniha - Slovenské hrady, ako ich nepoznáte

Knihu tvoria príbehy tých najkrajších a najzaujímavejších hradov a zámkov u nás. Jej súčasťou sú aj praktické rady a zdieľam v nej aj svoje osobné zážitky a tajomstvá, ktoré sa za ich múrmi skrývajú. Okrem toho som do knihy zapracoval desiatky zaujímavých tipov na výlety a na túry v ich okolí. Vybral som také miesta, ktoré ma osobne oslovili svojou jedinečnosťou a krásou.

Už dlhé roky som túžil po vlastnej knihe… A teraz, keď ju držím v rukách, cítim, že sny sa môžu naplniť, ak im dáme šancu a tvrdo na nich pracujeme.

Budem si veľmi tešiť, keď si knihu kúpiš: v kníhkupectvách alebo na tomto odkaze a verím, že bude pre tebe nielen zdrojom inšpirácie, ale aj verným sprievodcom pri objavovaní krás nášho Čarovného Slovenska.🇸🇰 

Rado

Kniha - Slovenské hrady, ako ich nepoznáte

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.