Tip na darček: Obalom na telefón nič nepokazíš

Rozmýšľaš nad originálnym darčekom? Obal na telefón je ideálnym tipom či už chceš niekoho potešiť na narodeniny, Vianoce, alebo chceš urobiť radosť sebe, lebo aj to občas treba. 🙂

Tip na darček

Telefóny sa stali našou každodennou súčasťou. Pre mňa je telefón predovšetkým pracovným nástrojom, vďaka ktorému môžem aj s tebou zdieľať zážitky z môjho štúrovania po Slovensku či už cez môj Facebook alebo môj Instagram. Preto sa o neho snažím čo najlepšie starať a chrániť ho kvalitným obalom. Ten som si vyrobil v rámci spolupráce s etuo.sk – eshopom s obalmi a krytmi na telefóny.

Obal na telefón

Pri tvorbe obalu / krytu na telefón je možné vybrať si z dvoch možností. Môžeš si vyrobiť obal s vlastným obrázkom či textom, alebo si môžeš vybrať z ponuky obalov eshopu.

Samotná tvorba obalu nie je vôbec náročná, stačí postupovať podľa pokynov, ktoré sa ti v priebehu tvorby ukazujú na webe. Postupne si tak vyberieš model telefónu, materiál, konkrétny obal alebo si navrhneš svoj. Ja som sa rozhodol, že si vytvorím vlastný. Predsa len mať niečo, kto nemá nikto iný, je super. 🙂

Návrh môjho obalu

Rovnako tak si môžeš zvoliť aj formu platby a aj to, či ti má prísť balíček poštou alebo kuriérom. Kuriér je, podľa mňa, spoľahlivejšou formou dopravy, tak som si zvolil túto možnosť aj ja. Bol som milo prekvapený, že už o dva dni po odoslaní objednávky som mal obal doma.


TIP: Pri tvorbe obalu je ideálne, ak bude nielen dobre vyzerať, ale bude aj praktický. Preto je dobré zamerať sa nielen na jeho dizajn, ale napríklad aj na jeho odolnosť pri prípadnom páde.


Takto pekne mi prišiel obal zabalený.

Telefón je mojou neodmysliteľnou súčasťou, takže sa o neho starám ako o moje dieťa (veď bol aj celkom drahý😅), preto sa z nového obalu veľmi teším. Priznám sa však tiež, že si uvedomujem, že telefón mám v rukách niekedy až príliš často a maniačim na sociálnych sieťach, čo „žerie“ veľa času. Poznáš to? Preto som si povedal, že vstávať a zaspávať s telefónom v ruke už viac nechcem a kúpil som si budík. Vyskúšaj to. 🙂

Vyzbrojený na ďalšie štúrovanie.

Ak by si si chcel/a vyrobiť alebo kúpiť obal na telefón aj ty, tak som si spolu s etuo.sk pre teba pripravil špeciálnu ponuku.


AKCIA: Pri objednávke zadaj do políčka Kódy zliav „instacool“ a získaš tak 10% zľavu na nákup.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.