Toto leto vidím ružovo. Aké sú moje cestovateľské plány?

Leto je konečne tu, teploty vonku sú síce celkom extrémne, ale ja som ten typ človeka, že mi presne takéto počko vyhovuje. Verím, že svoje schopnosti, že kam prídem, tam začne pršať, som stratil a čaká má leto plné krásneho a slnečného štúrovania. 

Letné štúrovania

Ako si na tom ty? Chystáš sa letné dni tráviť na Slovensku alebo niekde pri mori? U mňa je odpoveď jasná. 🙂 Nedávno som napísal článok 10 zaručených tipov ako ušetriť pri cestovaní po Slovensku, tak sa môžeš mrknúť, užiť si leto na Slovensku a ešte k tomu aj slušne ušetriť.

Takto mi dáždniky nevadia. 😀

Pri plánovaní, čo všetko chcem v lete vidieť, spoznať a ukázať aj tebe je opäť môj zoznam pomerne dlhý. A to mi už nejeden človek povedal, že veď ty už nemáš kam ísť, lebo som vraj už videl všetko. Samozrejme to tak nie je a ja sa už teraz neviem dočkať Budmeríc, Bardejova či Palčmanskej Maši.

Pri svojom štúrovaní sa snažím striedať tie známe miesta možno s tými menej známymi. Ja sa totiž dokážem nadchnúť aj pri obyčajnej prechádzke v nejakej malej dedinke, a preto sa teším aj na štúrovanie v Osturni, o ktorej som toho veľa počul. Do komentárov mi môžeš napísať, ak ešte vieš o nejakej malej a čarovnej dedinke, kde to stojí za to.

Spolupráca s Karičkou

Moje letné štúrovania budú spojené aj s Karičkou a jej letnou novinkou „Karička črievko s ementálom“. Karička patrí dlhodobo k najznámejším a najobľúbenejším syrovým výrobkom na Slovensku. Priznám sa, že nie som veľký kamoš s varením či dlhou prípravou jedál na cesty, takže možnosť dať si syr na pečivo a hneď si na ňom pochutnávať je pre mňa ideálnym riešením. 🙂

Keďže je môj blog o cestovaní a spoznávaní Slovenska, a ja mám rád všetko, čo je slovenské, tak som nad spoluprácou ani chvíľku neváhal. Nezabudni ma sledovať aj na mojom Instagrame a Facebooku, už čoskoro tam budem mať súťaže o parádne ceny od Karičky. A určite sleduj aj Insta profil @moja_karicka a pri svojich letných fotkách používaj hashtag #vidimtoruzovo, nech nás je čo najviac. 🙂

Doby Tatry

Asi tou najväčšou výzvou, ktorú som si na toto leto v rámci štúrovania dal, je zdolanie 6 štítov v Tatrách. Priznám sa, že mám pred touto výzvou dosť rešpekt, ale verím, že to dám. Tak mi môžeš držať palce, aby som to zvládol. Samozrejme budem počas leta zdieľať nielen fotky či videá, ale aj pocity z toho, aké to bolo. Tatry, teším sa na vás. A keďže zdolať 6 štítov nebude žiadna sranda, tak som rád, že budem vyzbrojený práve Karičkou. Vďaka jej praktickému baleniu si ju môžem v poho zbaliť do ruksaku, potom už len prepichnem, natriem na pečivo, zjem a môžem posilnený pokračovať v štúrovaní.

Do komentárov mi môžeš napísať, čo si zvykneš na túry či výlety v rámci jedla brávať so sebou ty, som zvedavý. 🙂

Komentáre

  1. Post
    Author
  2. Crashy

    Liptovska Teplicka odporucam pivnicky kt. Vyzeraju ako hobitie domceky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.