Matúšova zem: Zapoj sa do turisticko-poznávacej súťaže a zaži leto plné nových dobrodružstiev

Matúšova zem

KOCR Trenčín región si pripravila na najbližšie týždne veľmi zaujímavú turisticko-poznávaciu súťaž. Ak ťa bavia hrady, zrúcaniny a si tak trochu aj súťaživý typ, tak sa neváhaj zapojiť! Zažiješ nejedno nové dobrodružstvo a rovnako môžeš vyhrať skvelé ceny.

Matúšova zem

Myslím, že predstavovať Matúša Čáka Trenčianskeho nie je veľmi potrebné. Patril k jedným z najvýznamnejších osobností našich dejín. A keďže ja sám sa o naše národné dejiny zaujímam, tak sa mi letná súťaž, za ktorou stojí KOCR Trenčín región, veľmi páči. 

Podmienky zapojenia sa do súťaže

  • Registrácia je celkom jednoduchá a rýchla. Stačí ju zrealizovať na e-mail matusovazem@trencinregion.sk. Nezabudni uviesť svoje meno, priezvisko, adresu a telefónne číslo.
  • Po registrácii, ktorá trvá ešte do 15.8.2021, ti príde domov „koruna“ v podobe turistickej čelenky. Tá ťa bude sprevádzať na dobrodružstvách po 12 panstvách Matúša Čáka Trenčianskeho. 
  • Postupne navštíviš a odfotíš sa s touto “korunou” na 7 hradoch (Čachtice, Lednica, Prievidza (kostolík), Tematín, Uhrovec, Vršatec a Vyšehrad).
  • Odpovieš na vedomostné otázky o 5 panstvách, správne odpovede nájdeš, keď navštíviš Skalku nad Váhom, Trenčiansky hrad, Bojnický zámok, Považský hrad a Beckov.  
  • Odfotíš sa pri kúpaní či plavení sa na plavidlách ako čln, loďka, nafukovačka na ľubovoľnom úseku rieky Váh. 
  • Odfotíš sa so svojím bicyklom na Vážskej cyklomagistrále. Môžeš si vybrať ľubovoľný sprístupnený úsek v Trenčianskom kraji.

Po splnení všetkých úloh vyplníš formulár a odošleš ho. Následne budeš čakať, či sa na teba usmialo šťastie a či si získal/a niektorú z cien. Všetky ďalšie potrebné informácie o súťaži nájdeš priamo na webe matusova-zem.sk.

Čachtický hrad
Ja som navštívil Čachtický hrad, ktorý je naozaj krásny a vhodný aj na rodinné výlety s deťmi.
 

Neváhaj a zapoj sa do tejto parádnej letnej súťaže! Spoznáš nové a krásne miesta či pamiatky  v Trenčianskom kraji a regióne, zažiješ nejedno nové dobrodružstvo, nazbieraš nové zážitky a podporíš domáci cestovný ruch. Lebo verím, že tak ako ja, tak aj ty cestuješ po Slovensku, pretože chceš, a nie pre to, že nemáš na výber.


Propagácia realizovaná vďaka podpore Ministerstva dopravy a výstavby SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.