Recenzia: Hotel Belassi v historickom centre Bojníc

Hotel Belassi je 4hviezdičkový hotel v Bojniciach, ktorý toho ponúka naozaj veľa a nachádza sa priamo v historickom centra mesta. Čo je super, lebo takto som to nemal nikde ďaleko a vedel som sa tam rýchlo zorientovať. 

Bojnice

Pre Bojnice je asi najtypickejší práve Bojnický zámok. Ani ja sám som nečakal, že je naživo tak pekný a má naozaj parádnu a jedinečnú atmošku. Som rád, že som bol v Bojniciach na dva dni, tak som si mohol vychutnať aj tento zámok a urobiť si tak milión jeho fotiek. A ani tentokrát asi nebudem vedieť žiadnu z nich vymazať. 😀

Hotel Belassi - Bojnický zámok

Hotel Belassi

Ubytovaný som bol v hoteli Belassi, ktorý sa nachádza v historickom centre Bojníc, približne 500 metrov od Bojnického zámku.

Hotel Belassi v Bojniciach

Hotel Belassi v Bojniciach
Pri príchode som dostal aj tieto welcome kupóny. Len škoda, že nepijem, tak som ich nevyužil. Ale pozornosť milá. 🙂

Moja izba

Hotel ponúka viaceré možnosti aj v rámci ubytovania. Či už ide o menšie jednolôžkové izby, alebo väčšie izby a apartmány. Každá z izieb je vybavená všetkým, čo človek potrebuje k tomu, aby sa cítil komfortne.

Hotel Belassi v Bojniciach
Moja izba

Na izbe som mal toto všetko:

  • televízor 
  • WIFI internet 
  • vlastné WC s kúpeľnou  
  • telefón
  • rýchlovarnú kanvicu či fén a ešte pár vecí, ktoré som ani nestihol použiť 😀
Hotel Belassi v Bojniciach
Toto mám rád, keď si môžem aj na izbe urobiť čaj či kávu. 🙂

Jedlo v hoteli

Hotel má aj vlastnú reštiku, tak sa tam vieš najesť, aj v prípade, že tam nie si ubytovaný/á. Dokonca tam majú aj denné menu. Čo sa týka raňajok, tak aj tento hotel ponúka raňajky vo forme švédskych stolov. A môžem pokojne napísať, že zatiaľ som ešte toľko veľa možností v rámci raňajok nikde nevidel. Ani som si nevedel vybrať, čo vlastne chcem. 🙂

Hotel Belassi v Bojniciach


Tip: Pozri si aj moje články:

Bojnický zámok: 12 zaujímavých faktov o zámku a jeden, ktorý ja nemusím

Čo vidieť v Bojniciach okrem známeho Bojnického zámku?


Viac infošiek o tomto hoteli a čo všetko ešte ponúka si môžeš pozrieť tu.

Do komentu mi môžeš napísať, či si už v Bojniciach bol/a, a ak áno, tak čo sa ti tam páčilo najviac. Som zvedavý. Ja som sa tam totiž hral trošku na rebela a nechtiac si prepichol pri preskakovaní jedného plota nohu, takže sa tam ešte určite chcem vrátiť a pozrieť sa na miesta, ktoré som tentokrát kvôli zraneniu nestihol.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.