Ako by to vyzeralo, keby bol Ľudovít Štúr terčom dnešného bulváru?

Bulvár je súčasťou dnešného sveta, či už sa nám to páči alebo nie. Ja som si dnes pripravil článok o tom ako by dnes bulvár vnímal môjho kamoša Ľudovíta Štúra. Čo by o ňom dnešný bulvár písal? Jednotlivé titulky som tak trošku vyhrotil, veď dnes ide predovšetkým o prekliky a to, čo je v samotnom (bulvárnom) článku už nikoho nezaujíma. 😀

 Ako to mal Štúr so svojou orientáciou?!

Téma jeho sexuálnej orientácie by zapĺňala stránky bulváru asi dosť často. Nezistíme ako to bolo naozaj, no povedal mi, že sa neviazal aj kvôli tomu, že svoj život venoval národu.

Šokujúce! Ľudovít Štúr sukničkárom.

To, že sa neoženil neznamenalo, že nebol zaľúbený. A prezradil mi, že mal aj obdobie, kedy randil s viacerými ženami naraz.

Bral Štúr počas svojho života nejaké drogy?

Napriek tomu, že vyrastal v skromných pomeroch, bez šľachtického pôvodu, a nikto mu nepomohol, tak dnes vieme, že počas svojho života toho dosiahol a stihol naozaj veľa. Tu sa preto ponúka otázka, na čom fičal, aby to všetko zvládol. 😀

Štúr ikonou. Bol namyslený?

Ako vzor bol vnímaný už svojimi kolegami a kamošmi, čo sa dozvedáme z ich kníh, článkov, zápiskov a publikácií venovaných práve Štúrovej osobe. Veľa ľudí sa inšpirovalo aj jeho vkusom na obliekanie a šatka samozrejme nesmela chýbať.

Štúr hipsterom. Zapadol by aj do dnešnej doby.

Dnes by ho nejeden človek menoval aj za ikonu hipsterov. Veľká brada a zádumčivý pohľad nesmeli a nesmú chýbať ani dnes.

Jeho smrť otriasla… Kto je za tým všetkým?

Ako v skutočnosti zomrel? Postrelil sa svojou nešikovnosťou alebo tam bol nejaký iný človek?!


Tip: Pozri si aj môj rozhovor s Ľudovítom Štúrom:

Ľudovít Štúr: Všetci dnes vyzerajú ako ja, no hovoria si hipsteri


Do komentu mi môžeš napísať nejaký vtipný titulok spojený so Štúrom. Budem sa tešiť. 🙂

Ak sa ti článok páčil, môžeš mi kúpiť kávu a zvýšiš tak moje pracovné nasadenie 🙂

[wpedon id=“3654″]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.