Penzión Aqualand Poprad je ubytko, ktoré sa nachádza na super mieste

Penzión Aqualand Poprad je dobre situované a ľahko dostupné ubytko, kde nájdeš všetko to, čo potrebuješ k príjemnému pobytu.

Penzión Aqualand Poprad 

Keď som bol štúrovať v Poprade, tak som bol ubytovaný práve v tomto penzióne. Ten je zaujímavý aj tým, že  je moderne zariadený a dekorovaný prevažne dielami miestnych umelcov, ktoré môžeš vidieť nielen v izbách, ale aj vo všetkých spoločných priestoroch. Tiež sa mi páčilo aj to, že v penzióne majitelia a zamestnanci vedia parádne po anglicky či po poľsky a tiež, že mi ochotne poradili, čo by som si mal v takom Poprade a jeho okolí určite pozrieť.

Penzión Aqualand v Poprade

Super lokalita

Na tomto ubytku sa mne páčilo najviac asi to, že má naozaj super lokalitu, pretože som vôbec nemusel riešiť MHDčku a v poho som sa dostal pešo všade, pretože penzión Aqualand Poprad je len:

  • pár minút od centra mesta
  • pár minút od námestia v Spišskej Sobote
  • cez cestu od AquaCity – aquaparku a wellnessu
  • pár minút od autobusovej a železničnej stanice
Spišská Sobota

Ponuka izieb

Penzión ponúka niekoľko typov izieb: 2 až 8 lôžkové, apartmány, izby s terasou a výhľadom na Tatry a okolie. V záhrade sa nachádzajú aj dva apartmánové domčeky, ktoré ponúkajú súkromie, priestor a priamy vstup do záhrady. Jeden z nich je vhodný pre menšiu rodinu, alebo skupinku priateľov / 5-6 osôb. V druhom domčeku je priestor až pre 8 ľudí s možnosťou prístelky. Oba domčeky majú kuchynku, spoločenskú miestnosť s krbom, kúpeľňu a niekoľko spální.

Toto všetko sa nachádza na izbách v penzióne:

  • posteľ / postele
  • LCD televízor
  • wifi pripojenie
  • kanvica
  • mini chladnička 
  • vlastný sprchový kút a wécko

Penzión Aqualand v Poprade

Raňajky v penzióne

Raňajky sú formou švédskych stolov, čo je podľa mňa super, pretože každý si môže vybrať to, na čo má chuť. Rovnako v penzióne nájdeš aj wellness so saunou, kde si vieš po celodennom štúrovaní parádne oddýchnuť.


TIP: Penzión Aqualand Poprad je v partnerstve s Aquacity a preto ponúka každému hosťovi zľavu 20% na vstupy do rezortu v cene ubytovania.


Inak tento penzión má aj vlastnú chatu v Slovenskom raji, ktorú tiež prenajíma. A čo všetko ešte tento penzión ponúka si môžeš pozrieť tu.

Do komentu mi môžeš napísať, ktoré miesta v Poprade sa oplatí vidieť. Ja sa tam ešte určite niekedy vrátim štúrovať. 

Ak sa ti článok páčil, môžeš mi kúpiť kávu a zvýšiš tak moje pracovné nasadenie. 🙂

[wpedon id=“3654″]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.