6 otázok, ktoré počúvam posledné mesiace najčastejšie

Je to tu, dal som dokopy 6 otázok, ktoré sa akosi stali mojou bežnou súčasťou, bez toho aby som si o to prosil 😀 Prečítaj si výber tých najotravnejších.

najotravnejších otázok

Neviem ako ty, ale ja sa ešte aj dnes viem pozastaviť nad niektorými ľuďmi, ich otázkami, názormi či komentármi. A poviem to ako to je, vedia ma celkom často vyhodiť z koncentrácie a častokrát sa mi stáva aj to, že ma ich slová dosť mrzia. Ale snažím sa im vyhýbať ako sa len dá. Dodnes nechápem ako môže niekto na základe, čo i len nadpisu, niekoho hodnotiť a riešiť. Ale aj takí sú, bohužiaľ, niektorí ľudia.

6 otázok
Takto nejako sa tvárim, keď jednoducho nechápem a pýtam sa prečo 😀

Z čoho vlastne žiješ?

Začnem hneď víťaznou otázkou 😀 Je mi jasné, že to ľudí zaujíma, asi aj mňa by to zaujímalo, ale nikdy by som sa neodvážil to niekoho opýtať či napísať mu správu. Ja sa ani dobrých kamarátov nepýtam na ich výplatné pásky. Samozrejme odpovedám diplomaticky, čo sa ľuďom nepáči a ešte aj za to ma zhejtujú 😀 Výplatné pásky ti tu prikladať nebudem, ale popri venovaní sa blogu tiež píšem pre nejaké portály. Hlavne sa snažím vzdelávať, aby som sa vedel budúci rok aj profesijne posúvať 🙂

6 otázok

Čo robíš celé dni?

Spím, jem, spím a chodím si po výletoch… Mám pocit, že toto je obraz ako ma vidia ľudia 😀 Musím sa však priznať, že pracovať sám pre seba a za seba znamená denno-denný boj s lenivosťou či nechuťou. Aj ja mám dni plné prokrastinácie, ale vždy sa našťastie ozve svedomie a môj bankový účet, že sa mám snažiť a makať na sebe.

Máš ešte čo jesť?

Toto je tiež jedna z mojich obľúbených 😀 Priznávam, že na začiatku môjho blogovacieho života som ani len netušil, čo všetko ma čaká… Nič totiž nepríde ku mne len tak, bez snahy či vytrvalosti a makačky. Zatiaľ mám, čo jesť, ale dole mám DONATE, pokojne mi prihoď na rohlík či kávu 😀

6 otázok
Dal som si kavej v K-way v Senci.

Čo budeš robiť, keď precestuješ Slovensko?

Táto otázka ma vždy dostane. Nad tým však momentálne vôbec nerozmýšľam. Je tu toľko miest, ktoré chcem vidieť, že mám, čo robiť najbližšie roky určite. Zisťujem aj to, že tak ako sa vyvíja blog, vyvíjam sa aj ja spolu s ním. A postupne sa mi otvárajú aj dvere, o ktorých som možno ani len netušil. Takže neviem, čo budem robiť. Neriešim to, baví ma momentálne riešiť hlavne to, kam pôjdem štúrovať najbližšie.

Prečo máš na ruke vytetovaného Štúra?

Toto. Ani v tomto prípade som nečakal, že to bude riešiť až tak veľa ľudí. Ale tak ako aj iní, teda myslím, mám tetko, lebo má pre mňa význam. Štúr je pre mňa jednou z najväčších slovenských osobností a akosi je môj život s ním posledné roky už prepojený.

So Štúrom sme boli aj v Nitre.

Dal si si tetovanie kvôli blogu?

Samozrejme, že nie. Až taký rebel nie som 😀 … Tetko som si dal ešte v čase, keď som žil a pracoval v Rakúsku. Tam som si uvedomil, že ja som hrdý na to, že som Slovák, lebo som tam stretol viacero ľudí, ktorí sa za to doslova hanbili a až príliš sa snažili aklimatizovať, čo sa podľa mňa aj tak nedá. Vždy budeme v cudzej krajine cudzincami… A tak som si povedal, že chcem mať niečo špeciálne, čo mi bude pripomínať to, že som Slovák. Keď som si tetko dal, ani som vtedy len netušil, že budem mať blog, a že bude prepojený práve so Štúrom.


Tip: Pozri si aj moje články:

Kto je vlastne Rado z blogu Nie je túra bez Štúra?

Blog Nie je túra bez Štúra má už 6 mesiacov aneb mám ešte čo jesť?!


A takto by som mohol ešte pokračovať inými otázkami, lebo tieto sú ešte celkom mierne 😀 Verím, že budúci rok bude menej hejterov tak vo všeobecnosti pre všetkých. 🙂 Do komentárov mi môžeš radšej napísať niečo pekné, pozdraviť ma, alebo sa opýtať nejakú normálnu otázku 🙂

Ak sa ti článok páčil, môžeš mi kúpiť kávu a zvýšiš tak moje pracovné nasadenie 🙂

[wpedon id=“3654″]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.