Ako vyzerá moje štúrovanie v jeho zákulisí?

Veľa ľudí si ešte aj dnes myslí, že si len chodím po výletoch, a že vlastne nič nerobím. A musím sa priznať, že bolo aj obdobie, keď ma to celkom mrzelo. Pre mňa je to však nielen záľuba spojená s poznávaním Slovenska, ale v prvom rade práca, a tak sa k štúrovaniu snažím aj pristupovať.

Toto robím po každom štúrovaní


Skontrolujem si prejdené kilometre

V poslednom období si dávam pozor aj na to, koľko krokov denne urobím. Snažím sa, aby ich bolo vždy minimálne 10 tisíc za deň, aj keď nie vždy sa mi to podarí splniť. Preto vždy, keď prídem domov z nejakého štúrovania, tak si najprv vyložím na chvíľku nohy a hrdo si skontrolujem počet krokov. Existujú na to kadejaké appky, kde si to vieš nastaviť a odkontrolovať. Ver mi, ten pocit, keď uvidíš niekoľko tisíc krokov na displeji, ktoré si dal/a za jeden jediný deň, stojí naozaj za to. Samozrejme nasleduje sprcha a večera, ale to nie je asi až tak potrebné popisovať. 😀

Beckov

Príprava príspevkov na sociálne siete

V rámci mojich sociálnych sietí sa snažím, aby som moje štúrovania zdieľal ešte v ten deň, pretože aj moje pocity a to, čo chcem ukázať, mám čerstvo v pamäti. Postupne si pripravím príspevky a rovnako tak aj InstaStories, v ktorých sa podelím o zážitky, zaujímavosti a ukážem, čo sa oplatí vidieť na danom mieste.


Nezabudni sledovať moje štúrovania po Slovensku aj na mojom Instagrame a na mojom Facebooku.


Nezabúdam ani na svoju cestovateľskú mapu

V prípade, že som doma, tak nezabúdam ani na svoju cestovateľskú mapu, na ktorej si vyznačím opäť ďalšie z miest, ktoré som spoznal. Je to mega pocit pozrieť sa na mapu a vidieť ako sa môj zoznam navštívených miest rozširuje.

Nádvorie Európy

Úplný záver štúrovania

A ešte raz sa vraciam na svoje sociálne siete, aby som odpísal každému, kto si nájde čas a napíše mi správu. Veľmi si vážim každú takúto správu, v ktorej si prečítam, že vás baví moje štúrovanie a naše Slovensko. A niekedy rozmýšľam aj nad tým, či si to vôbec zaslúžim. 
Zľavy na wellness pobytyMáš aj ty niečo také, čo robíš po každom výlete? Daj mi vedieť v komentároch, som zvedavý. 😛 


 Ak sa ti článok páčil, môžeš mi kúpiť kávu a zvýšiš tak moje pracovné nasadenie. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.