Čo som plánoval podniknúť toto leto a nestihol som?

Čo som plánoval podniknúť toto leto a nestihol som to? Môj zoznam úloh a plánov bol a aj je počas letných mesiacov dosť plný. Aj keď sa musím priznať, že mňa niekedy baví viac písať si tie zoznamy, ako potom jednotlivé aktivitky plniť. 

Toto leto bolo a je naozaj zvláštne, miestami som mal pocit, že viac pršalo ako nepršalo. Častokrát sa mi stávalo, že pršalo práve v čase, keď som štúroval, a tak mám za sebou aj viacero nevydarených štúrovaní. Napriek tomu, že počko si robilo, čo chcelo, tak som v rámci naplánovaných miest, ktoré som chcel toto leto vidieť stihol takmer všetky. Z čoho sa teším, a verím, že aj teba bavili miesta, ktoré som ti ukázal.

Čo som však plánoval podniknúť a zatiaľ som to nestihol je prerábka môjho blogu a spustenie takého mini online obchodu, kde by som chcel mať niekoľko produktov, ktoré sa budú dať kúpiť. Predpokladám, že až také náročné to celé nebude, ale zatiaľ som si vždy našiel inú aktivitu ako toto, lebo sa toho dosť bojím.

Ale verím, že v septembri dobehnem aj toto a ty si budeš môcť už čoskoro kúpiť moju vlastnú pohľadnicu, vak či magnetku s logom môjho blogu. A ak by ti chýbala inšpirácia na výlety po Slovensku, tak môžeš mrknúť môj ebook TOP 33 miest na Slovensku, na ktoré sa dostanete zadarmo.

Najväčšia cestovateľská súťaž SK a CZ travel blogerov

Popri štúrovaní som stihol byť spolu s mojimi kamošmi, travel blogermi, fotografmi a cestovateľmi She Makes Me Travel, Cestuj za menej, Letenky za babkuTerusguideBeachaddictedTravelagent_strapilein súčasťou najväčšej cestovateľskej súťaže na Slovensku a v Česku, v ktorej môžeš aj ty vyhrať parádne ceny. Súťažiť sa dá ešte do 28. augusta 2018 na sociálnych sieťach spomínaných SK a CZ travel blogerov. Viac o súťaži si môžeš prečítať v tomto článku.

Súťažný príspevok na mojom Instagrame

Stačí kliknúť a môžeš sa zapojiť. 

View this post on Instagram

⤵️NAJVÄČŠIA CESTOVATEĽSKÁ SÚŤAŽ SK A CZ TRAVEL BLOGEROV⤵️ . Keďže cestovanie je mojou najväčšou vášňou, rád by som rozcestoval aj vás.😉 Spolu s mojimi priateľmi, travel blogermi, fotografmi a cestovateľmi sme pre vás vymysleli jedinečnú súťaž, v ktorej jeden víťaz berie všetko. Splniť stačí veľmi jednoduché podmienky, ktoré nájdete na konci tohto postu. . . Najprv si však predstavme, o čo súťažíme: ➡️3-dňový pobyt (2 noci) pre dve osoby v @hotel_pod_zamkom_bojnice s raňajkami a vstupom do wellness v hodnote 179 € ➡️večera pre dve osoby v reštaurácii @barvegsk v Bojniciach v hodnote 25 € ➡️zapožičanie automobilu MINI od @minislovensko s plnou nádržou v hodnote 349 € ➡️fotokniha od @fotolab_sk v hodnote 50 € ➡️poukaz na merino oblečenie od @froggywear.sk v hodnote 50 € ➡️prenájom GoPro6 a stabilizátora Karma Grip na 7 dní od @smartwear.sk v hodnote 175 € ➡️stieracia mapa Slovenska od Ajtaci.sk v hodnote 22 € ➡️3-hodinový vstup do vodného a wellness sveta pre 2 osoby od športovo-relaxačného komplexu @gothal_liptovska_osada v hodnote 36 €. Spolu teda môžete vyhrať ceny za takmer 900 €!😍 . . PODMIENKY súťaže: ✔Daj LIKE pod túto súťažnú fotografiu ✔Daj FOLLOW (sleduj) mňa @nie_je_tura_bez_stura a tiež ostatných cestovateľov @shemakesmetravel @cestujzamenej @travelagent_strapilein @letenkyzababku.sk @terumenclova @mybeach_addiction Pozor! Podmienkou je sledovať nás všetkých. ✔V komentári u mňa označ svojho obľúbeného travel partnera. Svoju šancu na výhru môžeš zvýšiť tak, že sa zapojíš označením rôznych kamarátov, max. však 5x. Čiže 5 x 1 označený kamarát, spolu 5 kamaráti. Celé znenie pravidiel nájdete na linku v BIO. Zapojením sa do súťaže vyjadrujete súhlas s jej pravidlami. TRVANIE súťaže: do 28.8.2018 do 12:00. Osoby, ktoré nesplnia kompletné pravidlá, prekročia povolený limit vstupov do súťaže (5), alebo označia rôzne falošné, firemné či iné neadekvátne profily, budú automaticky zo súťaže vylúčené. Platí pre fanúšikov zo Slovenska a Česka starších ako 18 rokov. Želáme veľa šťastia! BONUSOVÁ VÝHRA: Okrem hlavnej ceny na našich blogoch a FB stránkach súťažíme o bonusovú cenu v hodnote ďalších 250 €. Detaily nájdete v PRAVIDLÁCH súťaže zverejnených na linku v BIO.😉

A post shared by Radoslav Hoppej (@nie_je_tura_bez_stura) on

Súťažný príspevok na mojom Facebooku

Stačí kliknúť a môžeš sa zapojiť.

➡️ NAJVÄČŠIA CESTOVATEĽSKÁ SÚŤAŽ SK A CZ TRAVEL BLOGEROV ⬅️.Keďže cestovanie je mojou najväčšou vášňou, rád by som…

Zveřejnil(a) Nie je túra bez Štúra dne Pondělí 20. srpna 2018

 

Do komentu mi môžeš napísať, čo si plánoval/a ty toto leto a zatiaľ si to nestihol/a. Ja si však stále hovorím, že sa to dá dobehnúť aj počas pekných jesenných dní. Súhlasíš?

Ak sa ti článok páčil, môžeš mi kúpiť kávu a zvýšiš tak moje pracovné nasadenie. 🙂

[wpedon id=“3654″]

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.